Co. van het de Telecommunicatiemateriaal van Hangzhoufuyang Kelong, Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel connectoren

De Kabelassemblage van MTP Y

Certificaat
Van goede kwaliteit Optisch de Distributiekader van ODF voor verkoop
Van goede kwaliteit Optisch de Distributiekader van ODF voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

De Kabelassemblage van MTP Y

China De Kabelassemblage van MTP Y leverancier

Grote Afbeelding :  De Kabelassemblage van MTP Y

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: kelong/OEM
Certificering: USCONEC Certification
Modelnummer: MTP- Y

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Verpakking Details: hout/karton
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving

De Kabelassemblage van MTP Y

 

. De standaardpolariteit en aangepast is welkom
.100% geëindigd en geteste fabriek
.1x24F aan 2x12F/zijn 1x24F aan 3x8F/2x12F aan 3x8F beschikbaar
. Opties met OM3, de kromming-ongevoelige vezel en OS2 G.657A van OM4
. Flexibele micro- kabel lagere gewicht en vervoerkosten

De Kabelassemblage van MTP Y

 

 

 

Contactgegevens
Hangzhou Fuyang Kelong Telecom Equipment Co.,Ltd

Contactpersoon: Miss. Crystal.Su

Tel.: 86-571-63551181

Fax: 86-571-63550999

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)